CENY

1. místo – finanční odměna 70 000 Kč + poskytnutí kanceláře o velikosti 36 m2 ve VTP UP na 1 rok zdarma pro realizaci vítězného soutěžního příspěvku, 10 hodin konzultačních služeb měsíčně na 1 rok zdarma, věcné ceny.

 

2. místo – finanční odměna 15 000 Kč + virtuální kancelář na 1 rok zdarma pro realizaci vítězného soutěžního příspěvku, po realizaci soutěžního příspěvku 10 hodin konzultačních služeb měsíčně na 1 rok zdarma, věcné ceny.

 

3. místo – finanční odměna 5 000 Kč + virtuální kancelář na 1 rok zdarma pro realizaci vítězného soutěžního příspěvku, po realizaci soutěžního příspěvku 5 hodin konzultačních služeb měsíčně na 1 rok zdarma, věcné ceny.

 

Finanční odměny budou vítězům zaslány na číslo účtu, které soutěžící uvedou při registraci do soutěže, a to do konce kalendářního měsíce následujícího po vyhlášení výsledků soutěže.

 

Zvláštní kategorie „Podnikatel v sukni“

Do této kategorie budou automaticky zařazeny veškeré soutěžní příspěvky, které splňují podmínky soutěže a navíc jsou zaměřeny na ženy jako cílovou skupinu nebo budou vytvořeny ženou či týmem žen. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů v této kategorii získá finanční odměnu ve výši 10 000 Kč.

Výhru předá zástupce Olomouckého kraje.

cs_CZCzech
cs_CZCzech